Можливості швидкого працевлаштування для постраждалих від вторгнення в Україну.

|

Можливості швидкого працевлаштування для постраждалих від вторгнення в Україну.

Минулого місяця ми повідомили про заходи, які вживаємо для підтримки тих,хто постраждав від вторгнення російського уряду в Україну. Оскільки багато мирних людей були вимушено переміщені, ми оголошуємо про подальшу підтримку та пропонуємо працевлаштування тим, хто був змушений залишити свою роботу і відповідно засоби до існування.

Ми вітаємо людей, які подають свої заявки на відкриті посади в Scandit, та підтримаємо черезприскорення рекрутинг процесу відповідних кандидатів, що наразі перебувають у Польщі, Швейцарії, Німеччині чи Фінляндії. Scandit за потреби надасть фінансову та/або юридичну підтримку кандидатам, які були переміщені внаслідок вторгнення, включаючи візову підтримку та житло.

Щоб отримати кваліфікацію, ви маєте:

  • бути старше 18 років;
  • прибути з України у зв’язку з триваючим конфліктом;
  • виїхати з України 24 лютого 2022 року або після цієї дати та зараз перебувати у Польщі, Фінляндії, Швейцарії чи Німеччині.

Для вас доступна низка відкритих вакансій у Scandit, зокрема в галузі інженерії, продажів, маркетингу, рекрутингу та інших. Ми маємо офіси у Цюріху, Варшаві та Тампере. Наші співробітники можуть працювати як в офісі, так і віддалено чи змішано.

Якщо ви або хтось із ваших знайомих зацікавлені дізнатися більше про побудову кар’єри в Scandit та роботу в міжнародній компанії, перегляньте нашу сторінку з відкритими вакансіями тут.

Ми з нетерпінням чекаємо розмови з вами найближчим часом.